Staroboleslavský žolík zná vítěze!

Po několikaměsíčním snažení byly v pátek 4. června vyhlášeny výsledky hry Hon za staroboleslavským žolíkem, do níž se zapojila velká většina žáků 1. stupně. Děti sbíraly žolíky za plnění různých úkolů - od vaření přes výtvarné tvoření až po náročné fyzikální pokusy. A jak to celé dopadlo?

Vítězka Magdaléna Králová ze IV. A nasbírala neuvěřitelných 18 žolíků, splnila tedy 90 různých úkolů. Na druhém místě se 17 žolíky skončila Natálie Procházková z 5. D a třetí místo obsadil žák III. B Matěj Greč, kterému se podařilo shromáždit 15 žolíků.

Z vítězství mezi třídami (a především z vyhrané pizzy) se radovala IV. A (76 žolíků), druhé místo vybojovala V. C (57 žolíků) a diplom za třetí místo obdržela V. B (49 žolíků). Čestné uznání si zasloužila I. D za velkou snahu a 46 žolíků.

Děkujeme všem zúčastněným a blahopřejeme vítězům.

 1. místo_-_Magdaléna_Králová  2. místo_-_Natálie_Procházková 3. místo_-_Matěj_Greč