3. Provoz školy od 18. 11. 2020

Provoz školy od 18. 11. 2020

• 1. a 2. ročník se vrací do školy za účelem obnovení povinné prezenční výuky.
  • Pro ostatní žáky pokračuje povinné distanční vzdělávání.
  • Jsou umožněny individuální konzultace (pouze jeden žák x jeden pedagog), u kterých může být přítomen zákonný zástupce.

1. A 2. ROČNÍK

• Budovy Okružní a Komenského se pro žáky otevírají v 7.00.
  • Výuka bude probíhat dle rozvrhu platného od 1. 9. 2020 (rozvrh bude publikován 17. 11. prostřednictvím EduPage).
  • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
  • Žáci a zaměstnanci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
  • Vzdělávací činnosti mohou probíhat ve venkovních prostorách i mimo areál školy. Podmínkou je zachování homogenity skupin.
  • Doporučuje se pobyt venku i v rámci přestávek. Opět za předpokladu zachování homogenity skupin.
  • Je doporučeno pravidelné větrání vnitřních prostor v délce alespoň 5 minut během přestávek a zároveň jednou uprostřed každé vyučovací hodiny.

DRUŽINA

• Provoz je umožněn pouze za dodržení homogenity skupin.
  • Ranní provoz je zrušen.
  • Odpolední provoz školní družiny bude končit v 15.30.

STRAVOVÁNÍ

• Prezenčně se stravují pouze žáci 1. a 2. ročníku, jejich třídní učitelé a vychovatelky školní družiny. Nezapomeňte si přihlásit obědy.
  • Ostatní žáci a zaměstnanci školy si mohou zabalené obědy vyzvednout ve výdejním okénku od 11.00 do 13.00. Cena balení 10 Kč.

Kompletní informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 18. 11. 2020 naleznete na

1. 11. 2020                                                                  Iva Moualhi