3. Provoz školy od 12. 4. 2021

Provoz školy od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 12. 4. dochází k částečnému návratu žáků do škol k prezenčnímu vzdělávání.

1. stupeň zahájí rotační výuku (střídání celých třídních kolektivů po týdnu), 2. stupeň zůstává na distanční výuce.

ROTAČNÍ VÝUKA:

„TÝDEN A“ (od 12. 4. 2021)

•   prezenční výuka I. A, I. C, II. B, III. B, III. C, IV. B, IV. C, V. A, V. B
  •   distanční výuka zbylých tříd 1. stupně
  •   distanční výuka 2. stupně
  •   odpolední individuální, skupinové konzultace žáků 2. stupně, a to v nejvyšším počtu 6 žáků v jedné skupině (na základě dohody s vyučujícími)
  •   odpolední skupinové konzultace žáků 9. ročníku za účelem přípravy na přijímací zkoušky, a to v nejvyšším počtu 6 žáků v jedné skupině (na základě dohody s vyučujícími)

„TÝDEN B“ (od 19. 4. 2021)

•   prezenční výuka I. B, I. D, II. A, II. C, III. A, IV. A, V. C, V. D
  •   distanční výuka zbylých tříd 1. stupně
  •   distanční výuka 2. stupně

ŠKOLNÍ DRUŽINA:

ŠKOLIČKY, JELEN

•    ranní provoz školní družiny od 7.00 v kmenových třídách
  •    pro nedružinové děti se budova otevírá v 7.15
  •    odpolední provoz školní družiny do 15.30 v kmenových třídách

HLAVNÍ BUDOVA se pro žáky otevírá v 7. 15

PÉČE O DĚTI ZAMĚSTNANCŮ IZS

•  hlavní budova, učebna č. 27, od 7.00 do 15.30 pro přihlášené

Podrobné informace vám byly zaslány na osobní e-maily.

Důležité odkazy:

8. 4. 2021                                                                                                                                  Iva Moualhi