3. Školní turnaje mezi třídami

Školní turnaje mezi třídami

IMG 2706Téměř po dvouleté přestávce, zaviněné covidovými opatřeními, proběhly na naší škole dva tradiční turnaje v kolektivních hrách. Chlapci měli 28. a 29. dubna již 12.ročník florbalového turnaje. Dívky zápolily o týden později, tedy 4. a 5. května při 2. ročník turnaje v ringetu.

Žáci a žákyně 2.stupně byli rozděleni do dvou kategorií 6.+7.ročník a 8.+9.ročník.

Všechny zúčastněné týmy hrály s velkým nasazením, bylo vidět mnoho zdařilých akcí. Napínavé byly hlavně zápasy ve čtvrtfinále a semifinále, kdy o vítězi musely rozhodovat až samostatné nájezdy.

Letošní ročník sportovního zápolení je hodnocen pozitivně. Už teď se těšíme na ročník příští, který by měl proběhnout už v tradičním, předvánočním čase.

Jitka Stránská, Jakub Ších