1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Beseda s olympijským vítězem Jirkou Prskavcem

Beseda s olympijským vítězem Jirkou Prskavcem

IMG 0431Na otázku: „Čím chceš být, až budeš veliký?", žáci často odpovídají: „Vrcholový sportovec." O tom, kolik je třeba věnovat času, úsilí a co vše musí člověk obětovat, aby se mohl svému snu přiblížit, jsme si povídali s Jirkou Prskavcem - pětinásobným mistrem Evropy, dvojnásobným mistrem světa a olympijským vítězem z Tokia z loňského roku ve vodním slalomu na divoké vodě.
Jířa dětem prozradil vše o svém denním režimu, o svém studiu na vysoké škole, jak finančně náročný je vodní slalom, a že ve svém volném čase nejraději spí nebo se věnuje svým malým dárečkům.
Děkujeme mu za návštěvu a příště se s Jířou potkáme třeba na kanále v Brandýse, kde pravidelně trénuje!

AHOJ