1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Pěvecká soutěž

Pěvecká soutěž

IMG 3547Žákyně naší školy se radují z velkého úspěchu v krajském kole celostátní pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek a my se radujeme s nimi!

V pátek 20.1. 2023 v Mělníku reprezentovaly naši školu žákyně školy v celkem 3 kategoriích uvedené soutěže: Monika Bertová (3.A), Klára Kotasová (5.A), Marie Hradecká (6.B), Lucie Zatloukalová (7.A), Markéta Burešová (9.A) a Eliška Krátká (9.D).

Výkony všech soutěžících byly vynikající. Kompliment ohledně čistoty zpěvu i repertoáru přišel dokonce od konkurenčních škol. Porota ocenila mimo jiné i respektování soutěžních propozic a přednesení lidových písní.

V kategorii A1 získala 1. místo skvělým výkonem Klárka Kotasová a zajistila si postup do celostátního kola, které proběhne v březnu v Karlových Varech. Gratulujeme!

2. místo v kategorii B porota rozdělila mezi dvě naše žákyně. Získaly ho Marie Hradecká a Lucie Zatloukalová. I Maruška s Luckou postupují do celostátního kola a my jim rovněž gratulujeme!

Zvláštního čestného uznání poroty se dostalo Markétě Burešové.

Držíme palce všem postupujícím!