První školní den našich prvňáčků
V pondělí jsme s radostí přivítali naše nové prvňáčky, kteří s úsměvem a očekáváním vstoupili do světa školy. Tento rok jsme otevřeli čtyři první třídy plné nadšených dětí. Na slavnostní zahájení dorazila paní ředitelka, její zástupce i místostarostka města, aby dětem popřáli úspěšný start. Součástí dopoledne bylo také slavnostní pasování na prvňáčky, při kterém děti obdržely uvítací list na památku tohoto významného dne. Věříme, že je čeká v našich lavicích spousta radosti, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků.