1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Exkurze u Královického rybníka

Exkurze u Královického rybníka

IMG 20200910_101911_1Ve čtvrtek 10.9. jsme šli na exkurzi ke zkušeným rybářům ke Královickému rybníku. Ze začátku jsme od pana vodníka dostali přednášku o chytání ryb a rozdělili jsme se do šesti skupinek. Každá skupinka se přesunula ke svému stanovišti. Po každé půl hodině jsme se vyměnili po směru hodinových ručiček. U každého stanoviště jsme se přiučili různým způsobům chytání ryb. Všichni jsme nadšeně poslouchali a všechny způsoby jsme zkoušeli. Některým to šlo natolik dobře, že se během exkurze naučili nejen perfektně nahazovat, ale dokonce i chytat. Na konci exkurze jsme se všichni sešli a udělali fotku a donutili jsme pana vodníka, aby vlezl do vody za všemi rybičkami, které se na něj nedočkavě těšily.

Jáchym Špelina 7.C