2. Školní jídelna

Školní jídelna

V prostoru budovy školy se nachází školní výdejna, do které nám jídlo dodává ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem.

Přihlašování nových strávníků a platba obědů

Všichni strávníci musí mít k vyzvedávání obědů funkční čipy. Čipy, které se používaly v minulém školním roce, zůstávají i nadále v platnosti. Kdo čip nemá, musí si ho zakoupit v kanceláři školní jídelny přímo ve Staré Boleslavi (vstup z ulice Jungmannova). Cena čipu je 120,- Kč. Při koupi čipu dostane každý strávník variabilní symbol.

Žáci 1. ročníku budou nově místo čipů využívat ISIC karty.

Platit obědy je možné hotově v kanceláři školní jídelny ve Staré Boleslavi nebo bezhotovostně převodem z účtu. Při bezhotovostním způsobu placení zašlete peníze na účet 197198582/0600 a připojte přidělený variabilní symbol.

Kancelář bude v provozu

• od 28. 8. 2023 od 7:00 do 14:00

Ceny obědů od 1. 1. 2023 (řídí se platnou legislativou a závisí na věku dítěte):

do 10 let 37 Kč/oběd

od 11 do 14 let 40 Kč/oběd

od 15 let 43 Kč/oběd

Odhlašování obědů

Telefonicky na čísle 727 881 641 do 8:00.

Pravidla objednávání a odhlašování stravy

• po úhradě stravného na osobní účet strávníka se automaticky přihlásí oběd číslo 1
  • prostřednictvím aplikace strava.cz nebo přímo na terminálu v jídelně může strávník volbu změnit na oběd číslo 2 či odhlásit
  • strávník je plně odpovědný za změny a odhlášky obědů; strávník platí tedy i oběd, který si nevyzvedne či neodhlásí