3. žáci 2. stupně soutěžili v atletice

žáci 2. stupně soutěžili v atletice

foto-atletikaVe čtvrtek 10. října proběhl podzimní Přebor jednotlivců v atletice. Místem konání byl stadion v Houštce ve Staré Boleslavi. Počasí akci zrovna nepřálo, teploty se pohybovaly okolo 10 °C a déšť skropil závodníky hned několikrát. I přes nepřízeň počasí jsme mohli v akci sledovat nejlepší atlety z místních škol.

Konkrétně se závodů zúčastnily čtyři školy - Základní škola a Mateřská škola Palachova, Základní škola Na Výsluní, Základní škola Školní a naše Základní škola Stará Boleslav.

Naše základní škola se ve většině disciplín o prvenství přetahovala se Základní školou na Výsluní. K vidění tak bylo čestné sportovní zápolení, radost z limitních výkonů, ale i smutek z nezdařených pokusů.