1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Vánoční tvoření 15. 12. 2022

Vánoční tvoření 15. 12. 2022

DSC 1003Nezaměnitelná vůně františku a tóny vánočních melodií přilákaly ve čtvrtek 15. prosince do školní výdejny desítky dětí, jejich rodičů, prarodičů i přátel na VÁNOČNÍ TVOŘENÍ.
Někteří návštěvníci si přišli jen tak poklábosit a potkat se u dobré kávy s kamarády či známými, někteří využili možnosti vyrobit si vánoční ozdobičky, dekorace nebo drobné dárečky. Co všechno si naši pedagogové připravili? Plstění, šití filcových ozdob, vypalování do dřeva, výrobu svícnů, pavoučků z drátků, vánočních přáníček, visaček na dárky a kdoví čeho všeho. Koho by snad vyrábění bývalo nebavilo, mohl si vyzkoušet programování Ozobotů nebo ochutnat cukroví, které připravili naši žáci.
Rozhodně se nikdo nenudil a tři hodiny tvoření utekly jako voda. Snad se všem příjemný podvečer líbil. Tak zase za rok?