3. Macharův Brandýs

Macharův Brandýs

IMG 20230530_094659Dne 29. 5. 2023 se na Brandýském zámku uskutečnil XXV. ročník recitační a literární soutěže Macharův Brandýs. Naše škola vybrala devět talentovaných žáků, kteří se této tradiční soutěže účastnili.

Heslo "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" pro ně tentokrát opravdu neplatilo. Vybraní reprezentanti naší školy se nejen zúčastnili, ale odnesli si i řadu ocenění.

A kdo tedy konkrétně uspěl? Absolutním vítězem recitační soutěže napříč všemi kategoriemi se stal Matěj Kabele z 9.C. Hned za ním v kategorii určené pro 2. stupeň skončila Sarah Neupauerová (9.A). V kategorii určené pro 3. – 5. třídy dosáhla na nejvyšší příčku Sofia Neupauerová (4.A) a v kategorii určené nejmladším školákům zvítězila Lucie Stojčevská (1.C). Zvláštní cenu poroty si odnesla také Samanta Hálová z 3.A.

Bez vavřínů naše škola neskončila ani v literární soutěži, kde si Carolina Ramos Curbelo z 9.D odnesla hned tři zvláštní ocenění hodnotící především její velmi příjemný projev, kterým si dokázala získat publikum Brandýského zámku napříč generacemi.

XXV. ročník Macharova Brandýsa se vydařil a velice se těšíme na výkony našich žáků v příštím ročníku. Soutěžícím ještě jednou gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!