1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Závod veslovacích trenažérů

Závod veslovacích trenažérů

Dne 24.11. byl hostem naší školy Ondřej Synek, pětinásobný mistr svět a trojnásobný olympijský vítěz ve veslování. Představil dětem sport a jako největší odborník ve svém oboru přihlížel jako vrchní rozhodčí závodu ročníků na veslovacích trenažérech. Olympijskou trať 2000 m si děti rozložily na 4X500m. Za třídu byli vybráni 4 reprezentanti, vždy 2 chlapci a 2 dívky a každý se pokusil překonat 500m trať v co nejkratším čase.

Děti si kromě veslovacích trenažérů mohly vyzkoušet i pádlovací trenažéry a pokusit se překonat výzvu – nastolený čas na 100 m od paní učitelky Kavoňové. Některé děti využily jedinečné příležitosti prohlídnout si olympijské medaile zblízka anebo se vyfotit přímo s Ondrou Synkem.

Atmosféra byla úžasná, děti zuřivě fandily a byl oceněn i nejlepší fanoušek.

Gratulujeme vítězům a do budoucna bychom rádi podobný závod zopakovali!