DEVÁŤÁCI VE ŠVÝCARSKU
Dne 1. 6. 2026 jsme my, deváťáci, vyrazili na dlouhou a spanilou cestu do Švýcarska, přičemž nám naši učitelé dělali příjemnou společnost. Švýcarsko je země plná čokolády, značkových hodinek, sýrů, švýcarských nožíků a krásných hor a my jsme vše stihli za těch pár dní poznat a navštívit. Každý den byl plný nových zážitků a dobrodružství. Projeli jsme Švýcarsko křížem krážem, ale je samozřejmostí, že zbytek musíme poznat až po vlastní ose. Všichni jsme si zájezd velmi užili a věříme, že se Švýcarsko stane i jednou z našich budoucích cestovatelských destinací.
Marie Hradecká a Zuzana Rambousková, 9.B