3. Aktuálně z LVK

Aktuálně z LVK

12. 3. 2020

DSC 0550Přes všechny nástrahy počasí jsme i dnes prolyžovali den. Na posledních zbytcích sněhu jsme zkusili i nějaké legrácky na sjezdovce. Všichni byli moc šikovní a zejména začátečníci slaví obrovský pokrok v technice. Lyžařský výcvik končíme předčasně o jeden den. I tak byly 4 dny plné zážitků a silných emocí. Rozdali jsme si diplomy, ocenili úspěchy a nyní už nás čeká jen poslední večer plný zábavy.

Byla tu fajn parta!

10. - 11. 3. 2020

DSC 0499Druhý den nám na sjezdovce pršelo, ale neodradilo od lyžování. Dnes ráno nás vytrvalý déšť na sjezdovku nepustil, tak jsme lyžovali alespoň virtuálně. Před obědem se během procházky vyjasnilo a těšíme se opět na svah. Děti jsou dobrá parta  a přes všechny překážky počasí jsou v dobré náladě.

9. 3. 2020

DSC 0433První den jsme strávili na mírném svahu a rozřadili se do družstev. Začínající lyžaři vyzkoušeli své první oblouky v dětském parku. Sněhu není mnoho, ale nám to stačí a sjezdovku máme pro sebe. Po večeři jsme zhlédli video o bezpečném pohybu na sjezdovce a pak již unaveni odpočívali na pokojích.
Michala Mrůzková a žáci

9. 3. 2020

Šťastně jsme dorazili do Herlíkovic, sníh tu máme a lyžovat budeme již odpoledne.

Sedmáci